Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux

  • 30 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

30 m² apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux zahrnuje 1 ložnic a může ubytovat až 4 lidí.

Zahrnuje 1 koupelen.

Apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux zahrnuje kompletní kuchyni.

Kulturní centrum Bernarda Magreze je 2 km daleko, a Université Bordeaux Segalen je dosažitelno během 10 minut jízdy. Toto ubytování se nachází méně než 1 km od centra města, a Place de la Victoire leží v docházkové vzdálenosti. Hosté si vychutnají americkou kuchyni Str'eat Burger, která je asi 200 metrů daleko. Je to 15-minutová chůze od železniční stanice Bordeaux Saint-Jean.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux
Joli Appartement Au Coeur De Bordeaux
Cena pouze pro mobilní zařízení

Joli Appartement Au Coeur De Bordeaux

8.4
Velmi dobrý 11 recenzí
46 m od ubytování
USD 156 USD 140
za noc
Observance 2 Bedroom Duplex Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Observance 2 Bedroom Duplex Apartment

7.8
Dobrý 50 recenzí
91 m od ubytování
USD 185 USD 167
za noc
Le Clos Des Menuts - Appt, Quartier St-Catherine
Cena pouze pro mobilní zařízení

Le Clos Des Menuts - Appt, Quartier St-Catherine

8.4
Velmi dobrý 21 recenzí
102 m od ubytování
USD 96 USD 86
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Merignac
    16 km

    Vlaková nádraží

    Bordeaux Saint-Jean Station
    1,4 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 21:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence33063001766DF
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux umístěn?
      Apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux se nachází v blízkosti Grosse Cloche de Bordeaux.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux apartmán patří Náměstí Place de la Bourse, což se nachází 13 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux?
      Noční pobyt v apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux bude stát 204 €.
    • Jsou v blízkosti apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux apartmán patří restaurace Str'eat Burger a Mere michel, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v toto ubytování typu apartmán dostupný internet?
      Ne, toto ubytování typu apartmán nenabízí Wi-Fi. Chcete-li se dozvědět více o přesných podmínkách, kontaktujte prosím ubytování.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 30 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Merignac
    16 km

    Vlaková nádraží

    Bordeaux Saint-Jean Station
    1,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Charmant Cocon Sous Les Toits De Bordeaux

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít